Seminář u moře VNITŘNÍ KRÁSA, Řecko, Sivota 06/2017

dsc05449

Milí přátelé!

Vzpomínám na to, když jsem připravovala svůj první seminář, tak si ženy a muži dovolili páteční 3 hodinové odpoledne, později to byla i celá sobota, ještě později  i neděle a nakonec jeli na celý týden k moři a tam s úsměvem vzpomínali na to, jak to bylo zpočátku těžké, ,,opustit´´ děti, manžela, manželku, pejska, domácnost, podnikání a udělat také něco blahodárného pro sebe.

Ráda bych vás pozvala na seminář VNITŘNÍ KRÁSA, spojený s pobytem u moře v Řecku do Sivoty. Je to malebné místo na západním pobřeží pevniny, malé městečko, cca 25 km od Igoumenitsi naproti ostrovu Korfu. Toto místo jsem zvolila na doporučení jedné mé klientky, která tam jezdí již léta a její líčení tamních přírodních krás i fotky z těchto míst mne nadchly. S jejím laskavým svolením přikládám malou fotodokumentaci. (Další krásné fotografie z místa případně ráda pošlu). 

Pořádala jsem semináře u moře pro skupiny již v minulých letech, takže se zajišťováním i s programem mám letité zkušenosti.
V ceně je zahrnut i čas, který budu každému z vás při individuálním sezení věnovat (min. 2 hodiny), dále můžeme mít společný program a rovněž vám budu k dispozici po celou dobu pobytu (i po cestě) dle vašeho přání a mých možností. Má představa je taková, že bude vše vstřícné,  volné a na domluvě, tak, aby nám bylo všem příjemně a krásně jsme si vše užili.

Je zde  možnost dopravy autobusem, či letecky. Je tedy na vás, jaký způsob si zvolíte, ale na místě budeme všichni ve stejných dnech.

V tuto chvíli je zarezerováno u cestovní kanceláře v Českých Budějovicích 10 míst (dvoulůžkové pokoje, možné rovněž 3  a 4 lůžkové), neboť později už by mohlo být obsazeno.
Proto mne v případě vašeho zájmu kontaktujte co nejdříve, pro potvrzení nebo případné navýšení rezervace (o tento penzionek je velký zájem, z tohoto důvodu by bylo dobré, abychom mohli co nejdříve obsadit oblíbené dvoulůžkové pokoje) nejdéle do 20. 1. 2017.

Neváhejte se na mne obrátit s dotazy.
Šíření mezi přáteli je vítáno.

Pro ty, kdo mne ještě neznáte posílám  odkaz na : www.terapiediva.cz
T: 606 716 661

Eva Diva.

Cituji ty, kteří tam zavítali :

Jsou tu tak překrásné západy slunce, kdy se barvy obzoru  přelévají s mořskými vlnami ze žluté přes oranžovou až nachově červenou. Pak je růžová a tím končí ta nádherná scenérie barev, aby se obloha oděla do tmavého šatu posetém nekonečném množství hvězd…..a nejen to je úchvatné Řecko

Bližší informace v PDF souboru:

recko_sivota_letecky

recko_sivota_buslod  

dsc05558

dsc03064

dsc05332