Anakonda – pohádka pro dospělé

Tento příběh je skutečný, ač neuvěřitelný. Prosím neposuzujte jej rozumem.  Odehrává se ve světě ,,neviditelném“. Je z říše bájí, mýtů a pohádek.

Přichází J. muž kolem 60 ti let s opakovanou bolestí kolene. Po chirurgických zákrocích a léčbě medikamenty se stav nijak nelepší.

Když se naladím na jeho energii zjišťuji, že je málo rozhodný, že nevyjadřuje své skutečné, pravdivé emoce jako je zdravé naštvání. Má problém říct někomu dost, nebo jasné ne. Velký dobrák.

Vnitřně na nevědomé úrovni je hodně zraněný, bolavý, smutný.  Jeho koleno nese celou emočně neprožitou zátěž.

Když ,,pátrám“ dále, zjišťuji, že má velký  problém ve vztahu se svojí přítelkyní Annou.  Ona je silně žárlivá, majetnická a ztrpčuje mu život. On je ve vztahu především proto, aby mohl mít pravidelný sex, a bojí se ozvat, či odejít, aby o toto privilegium nepřišel.

Doma se raději moc nezdržuje, neboť mu tam s paní Annou není lehko. Je vychován v představě, že ženu ani květinou neuhodíš. Ale tato květinka, s kterou žije,  je masožravá. Nejmenuje se sice Adéla, ale Anna, ale je stále při chuti. Když se na Annu naladím ,,vidím“ obrovskou několikametrovou anakondu s otevřenou tlamou, která se chystá pana J. pozřít za živa.  Pana J. až mrazí po těle a tak ho vyzývám a podporuji, aby se anakondě vzepřel a srdnatě se jí postavil. Krotíme  anakondu jako draka v pohádce, až je z ní jen takový malý had, vyhřívající se na  sluníčku , nasycený emoční pravdivostí pana J. Ještě zbývá ,,návod“, jak udržet anakondu v neútočném poklidném stavu a ,,úkoly“ na doma. Je až k neuvěření, co vše může způsobit problém našemu koleni. Po celé trvání sezení působím léčivou energií na celé tělo včetně kolena pana J.

Terapie je u konce a rovnice, která z toho vznikla (to už je  snad ,,Duškovina“ – myslím styl pana Jaroslava Duška) je :

ANAKONDA  = ANNA+KUNDA

Ve světě duchů se opravdu nemůžeme ničemu divit a je vidět, že mají i smysl pro humor.