Mandaly – léčivé, relaxační obrázky (3.11.2018)

SO 3. listopadu 2018 v centru Nový svět U Františka v Českých Budějovicích budeme společně, v podporujícím kruhu, malovat (vymalovávat) MANDALY – léčivé, relaxační obrázky.
Až obrázky vymalujeme (dle intuitivní tvořivosti), tak si ke každému obrázku povíme naše pocity a následně vám ke každému obrázku sdělím co vám tato mandala chce říci – hlubší vnitřní poselství od vaší duše.
Často jsou to velmi léčivé informace, které vám mohou pomoci posunout se do dalšího uvědomění si sebe sama
.

To, že nás bude více, má tu výhodu, že vše je pak ještě umocněno podporující silou (energií) všech přítomných.

Je možné po dohodě vzít sebou i děti. Rádi malují a kupodivu mám tu zkušenost, že vydrží naprosto v poklidu malovat (být tady a teď) a neruší – naopak jsou přínosem, osvěžením  pro celý kruh (skupinu) a ještě je to baví.
Sebou: pastelky+ nějakou vaničku, či skleničku do které si  pastelky přendáte, ořezávátko, případně podložku pod malovaný obrázek (např. tvrdý papír).
Je možno si vzít vlastní předtištěné obrázky, jinak budou k dispozici ode mne, či můžete malovat cokoliv svého.
Dále sebou přezutí, teplé ponožky i oblečení, vlastní svačinku a pití, k dispozici hrnečky, varná konvice, čaj je v ceně semináře, za úplatu káva.

Prosím o Vaše nahlášení emailové, či telefonické. Pokud byste se chtěly zůčastnit a byli z Prahy, tak po domluvě je možné u mne přespat. 🙂
Děkuji za případné rozšíření.
Těším se na hezké sobotní odpoledne s vámi.
Eva Diva
T: 606 716 661